Jak kontrolować etapy produkcji?

Jeśli jesteś producentem, ale masz problemy z rozliczaniem zleceń swoich pracowników, to mamy na to sposób. Należy skorzystać systemu rozliczenia zleceń i czynności, który oferujemy w swoim asortymencie. Od tego momentu nie będzie już żadnych kłopotów z obliczeniami kosztów pracy konkretnego zlecenia. Rejestracja produkcji na najwyższym poziomie. Zadowolenie gwarantowane.

Bez tytułuTen profesjonalny system ewidencji czasu pracy jest w stanie obliczyć czas, który pracownik spędził w miejscu zatrudnienia, ale także jest wyposażony w specjalny moduł, który służy do rozliczenia zleceń, a także czynności produkcyjnych. Dzięki temu pracodawca ma możliwość kontrolowania, jak poszczególny pracownik radzi sobie z wyznaczonym zadaniem.

Moduł, który oferujemy w swojej ofercie daje bardzo duże pole manewru. Jest bardzo uniwersalny i może być wykorzystywany przez wszystkich przedsiębiorców, którzy rozdzielają wśród załogi wiele zleceń i chcą mieć nad tym kontrolę w każdej chwili. Najczęściej ten system używany jest w takich miejscach jak zakład produkcyjny, firmy budowlano-remontowe, ale również wszelkiego rodzaju biura projekcyjne. Raporty, które firmy otrzymują są bardzo czytelne i proste w analizowaniu, a opierają się o tabelę przestawną, działające na podobnej zasadzie jak Microsoft Excel.

Pozdrawiamy, Biosys.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>