Kontrola pracy strażników

Strażników, pracowników ochrony, czy stróżów prawa również można kontrolować w ich pracy.  Na szczęście w czasach elektroniki i rozwijającej się w błyskawicznym tempie technologii mamy na to sposób. Świetnym rozwiązaniem jest właściwie dobrany system kontroli. Stanowi on narzędzie do sprawdzania osób z ochrony. Umożliwia nam uzyskanie informacji na temat dokładnej trasy, jaką porusza się strażnik oraz wcześniejsze zdefiniowanie tej, po której powinien się przemieszczać.

paris-policjant-ruchu_19-100130Ponadto, wiemy dokładnie, kto i kiedy patrolował dany teren, co umożliwia nam monitowanie jakości wykonywanej pracy. Istnieje możliwość tworzenia raportów z dowolnego okresu czasu oraz pobierania wszystkich danych o pracy pracowników na PC. Wszystko to dzieje się za pomocą zainstalowanego na komputerze oprogramowania i sterowników oraz implementacji informacji do systemu. To za jego pomocą ustalamy punkty na trasie. Możemy je zapisywać automatycznie lub ręcznie, ponieważ strażnik jest posiadaczem przenośnego urządzenia z czujnikiem, a w ustalonych miejscach są montowane jedynie punkty kontrolne. Ilość owych punktów jest dowolnie dopasowywana do potrzeb.

Dużą zaletą tego rozwiązania jest to, że nie wymaga ono zbytnich nakładów finansowych. Sprawdza się nie tylko w pracy strażników i pracowników ochrony. Swoje zastosowanie znajduje również w kontroli czasu pracy przedstawicieli handlowych, zapewniając pracodawcę, czy pracownik nie pominął żadnego z klientów. Ponadto daje odpowiedź, czy służby serwisowe i każdy inny pracownik, który powinien pojawić się w wyznaczonym miejsc, faktycznie się tak znalazł w odpowiednim czasie. W dodatku sprawdza, czy dana grupa interwencyjna trafiła dokładnie tam, gdzie została oddelegowana.

Pozdrawiamy, BioSys.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>