Kontrola strażników

Jak zadbać o to, aby nasi pracownicy wypełniali powierzone im obowiązki? Jest to problem, z którym boryka się wielu przedsiębiorców. Pracownicy, którzy na noc zostają sami w firmie, aby kontrolować działanie maszyn czy też strzec dostępu do budynku dla osób trzecich. W nocy chodzi oczywiście o ewentualnych włamywaczy i złodziei. Co zatem zrobić, aby nasz ochroniarz czy stróż nocny nie przesypiał swojej zmiany?

Bank-Security-Guard-Sleeping-CroppedDobrym rozwiązaniem może okazać się system kontroli strażników i pracowników ochrony, który jest dostępny na naszym rynku. Dzięki takiemu systemowi rozliczanie czasu pracy stanie się dużo prostsze. A my będziemy mieli pewność, że nasza firma jest dobrze strzeżona. Wystarczy zakupić odpowiednie urządzenia, które umożliwią nam taką kontrolę. Jednym z nich jest identyfikator miejsca. Rozlokowuje się go w odpowiednich miejscach naszej firmy, które przy każdym obchodzie powinien sprawdzać nasz pracownik. Stróż musi odbyć kontrolę według ściśle ustalonej trasy i każdorazowo zameldować się za pomocą poszczególnych czujników. W ten sposób pracownik ochrony potwierdza sprawdzenie każdego z ważnych dla nas pomieszczeń. Dzięki temu wzrasta poziom bezpieczeństwa w naszej firmie.

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom jesteśmy w stanie zweryfikować każdy ruch naszego pracownika. Nie trzeba śledzić go za pomocą kamer. Wystarczy zaledwie kilka czujników, które zweryfikują to czy zrealizował swoje obowiązki.

Pozdrawiamy, Biosys.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>