System Punktualny Przedszkolak

Punktualność to cecha, której powinniśmy uczyć się od najmłodszych lat. Niezależnie od tego, jak potoczy się nasze późniejsze życie, bez wątpienia okaże się ona niezwykle pomocna w wielu sytuacjach. Co oprócz stopniowego wprowadzania w życie dzieci punktualności oferuje nam System Punktualny Przedszkolak?

kindergarten-2204239_960_720

System dla każdego

Nie ma znaczenia czy dana instytucja znajduje się w centrum dużego miasta, czy w mniejszej miejscowości. System ten funkcjonuje już w wielu przedszkolach na terenie całego kraju, zarówno w mniejszych, jak i większych placówkach.

Duże ułatwienie

Po co spędzać godziny ręcznie rozliczając czas spędzony przez poszczególnego przedszkolaka w placówce, kiedy System Punktualny Przedszkolak jest w stanie zrobić to automatycznie? Przygotowywane przez niego raporty są do naszej dyspozycji kiedy tylko chcemy, dzięki czemu mamy pewność, że nie popełnimy błędu w liczeniu i będziemy pewni co do obecności dzieci w przedszkolu w poszczególnych dniach.

Działanie systemu

Każdy przedszkolak posiada kartę ze swoim nazwiskiem i nazwą przedszkola wraz ze specjalnym etui i tasiemką. System nie tylko ma pod kontrolą czas pobytu dziecka w przedszkolu, ale również jego udziału w zajęciach dodatkowych, takich jak rytmika czy język angielski. Dostęp do automatycznie tworzonych przez niego raportów nauczyciel może mieć kiedy tylko zechce. Dzięki nim system wylicza stawki godzinowe za pobyt i wyżywienie. Raport może być w dowolnym momencie wydrukowany lub wysłany rodzicowi drogą e-mailową.

System Punktualny Przedszkolak przygotuje dzieci do roli przyszłych pracowników, którzy najprawdopodobniej będą w przyszłości korzystali z coraz popularniejszych w dzisiejszych czasach systemów elektronicznej ewidencji czasu pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>